Дев’ята заповідь: НЕ ЖАДАЙ ЖІНКИ СВОГО БЛИЖНЬОГО!

Ця заповідь точно та ясно спрямована безпосередньо проти тілесно-тваринних інстинктів, яким людина… на жаль… часто дуже охоче дозволяє проявлятися, тільки-но для цього трапляється зручний випадок!

Тут ми зразу ж торкнулися вирішального моменту, що становить для людей величезну пастку, в яку потрапляють майже всі, тільки-но вони стикаються з нею, – зручний випадок!

Інстинкт пробуджується та спрямовується лише думками! Людина може дуже легко відстежити на собі, що інстинкт не проявляє себе, не може проявитися, якщо відсутні відповідні думки! Він повністю залежить від них! Без винятку!

Не кажіть, що почуття дотику може пробудити інстинкт, тому що це неправда. Це лише ілюзія. Почуття дотику пробуджує лише думку, а вона у свою чергу – інстинкт! Найсильніший допоміжний засіб для пробудження такого роду думок – це зручний випадок, що трапляється, чого люди повинні боятися!

А з цієї причини найбільша оборона та найбільший захист для всіх людей обох статей – уникати зручних для цього випадків! При теперішньому лихому становищі це – якір спасіння, доки все людство не зміцниться у собі настільки, що буде здатне зберігати вогнище своїх думок чистим, як щось здорове та самоочевидне. Тоді, безумовно, і порушення цієї заповіді цілком виключене.

Багато бур повинно до того часу пронестися над людством, очищуючи його, але цей якір буде тримати, якщо кожен, хто прагне ввись, буде серйозно намагатися ніколи не давати зручного випадку для спокусливого перебування наодинці двох осіб різної статі!

Хай кожен вогненними літерами закарбує це в своїй пам’яті, бо не так легко знову душевно звільнитися від такого порушення, бо при цьому зачіпається і друга сторона! І лише зрідка є можливість для одночасного сходження.

«Не жадай жінки свого ближнього!» Під цим мається на увазі не лише заміжня жінка, а вся жіноча стать взагалі! Отже, також і дочки! А оскільки ясно говориться: «Не жадай!» – то це стосується виключно тілесного інстинкту, а не чесного залицяння!

Ніякої помилки не може бути при цих ясних словах. Тут мова йде про суворий Божий закон проти зваблювання або зґвалтування, а також про забруднення думками таємного жадання! Уже одне це, як вихідна точка всього зла вчинку, є порушенням заповіді, яке тягне за собою покарання через карму, що неодмінно має бути спокутувана яким-небудь чином перед тим, як душа знову зможе звільнитися від цього.

Інколи ця подія, що помилково вважається людьми дрібницею, є вирішальною навіть для характеру наступної інкарнації на землі або для майбутньої долі людини у цьому земному житті. Тому не ставтеся надто легковажно до сили думок, за якими у рівній мірі природним чином йде по п’ятах і відповідальність! Ви відповідальні за найменшу необачну думку, бо вона вже спричиняє шкоду в Ефірноматеріальному світі. У тому світі, який повинен буде прийняти вас після цього земного життя.

Але якщо жадання доходить аж до зваблювання, тобто до грубоматеріального вчинку, то бійтеся відплати, якщо на землі ви вже не здатні виправити його тілесно та душевно!

Чи сталося зваблювання в найулесливішій формі чи у формі жорсткого вимагання, навіть якщо в результаті була все ж таки здобута згода з боку жінки, взаємодія не дозволяє ввести себе в оману, вона вже почалася разом із жаданням, і все мудрування, усі викрутаси лише сприяють її підсиленню. І здобута згода не скасовує її!

Тому стережіться, уникайте будь-яких зручних випадків і не будьте в цьому недбалими! У першу чергу зберігайте вогнище своїх думок чистим! Тоді ви ніколи не порушите цю заповідь!

Не слугує також виправданням, якщо людина намагається обманути себе, що існувала ймовірність шлюбу! Бо це було б лише найгрубішою брехнею в думках.

Шлюб без душевної любові перед Богом не має сили. А душевна любов залишається найкращим захистом проти порушення цієї заповіді, бо той, хто справді кохає, завжди хоче для коханої людини лише найкращого і тому ніколи не зможе пред’явити їй нечисті бажання або вимоги, проти яких ця заповідь перш за все і спрямована!