Фонд Послання Ґраля

Stiftung Gralsbotschaft Hauptsitz Stuttgart
Фонд Послання Ґраля – це суспільно корисна, позаконфесійна установа. Він був заснований у 1951 році з ініціативи Марії Бернхардт, удови автора Послання Ґраля, та пропонує програму вибраних публікацій зі світоглядних питань. У центрі програми книговидавництва стоїть твір «У Світлі Істини – Послання Ґраля» Абд-ру-шина. До цього основоположного світоглядного твору, який на сьогодні перекладений 22 мовами і який можна придбати у 90 країнах світу, приєднується багато інших видань.

Фонд Послання Ґраля розповсюджує виключно «Останню авторську редакцію» твору «У Світлі Істини – Послання Ґраля» Абд-ру-шина. У свої останні земні роки автор переробив та заново упорядкував доповіді Послання Ґраля і лише це видання повинно було надалі розповсюджуватися. Зобов’язання виконувати це настійне бажання автора, про яке було повідомлено Марією Бернхардт та Ірмінгард Бернхардт, узяв на себе Фонд Послання Ґраля.

Сприяти розповсюдженню неминущих цінностей та стимулів – важлива ідейна цільова установка для всіх публікацій видавництва Фонду Послання Ґраля.

Аудіовізуальній галузі в її зростаючому значенні видавництво Фонду Послання Ґраля віддає належне численними аудіокнигами. З 2011 року вся програма видавництва з’явилася і в електронній формі е-книг.